ברסלב - כאייל תערוג - רשימת קטגוריות - הרב עופר ארז

מיין לפי:
הצג מספר פיטים לכל עמוד:
מסירת המלוכה מסירת המלוכה
₪40.00

  "והארץ היתה תהו ובהו על פני תהום, ורוח אלוקים מרחפת על פני המים".
  בתוך חיינו יש בחינה של תהו ובהו, אי סדר, חושך, ונסיונות בתחומים רבים.
  וסבת הדבר היא כי כך ברא הבורא את העולם, ולשם כך שלח אותנו לעבור את הקשיים וההתמודדויות של העולם הזה.
  והדרך שעל ידה נוכל לזכות לקיים את השליחות בהצלחה היא להתחבר עם 'רוח אלוקים המרחפת על פני המים',
  ומאירה לנו דרך בתוך החושך והערפל.

  סיפורי המעשיות שסיפר רבנו הקדוש פותחים שערי הבנה, ומלאים עצות כיצד להפוך חושך לאור, והרים לעמקים למישור...

  ממעמקים - ברוסית ממעמקים - ברוסית
  ₪30.00

   כשאנו זוכים ללמוד ולהבין את הדרכים והעצות שהצדיקים מלמדים אותנו,
   על ידי זה לאט לאט
   אנו זוכים להגיע לחוף המבטחים של האמונה
   האמיתית, שהיא האמונה השוכנת בלבנו. ואז זוכה
   האדם לשקט ושלווה ולהכרה שהכל לטובה ושאין
   שום יאוש בעולם כלל והכל יתהפך לישועה וגאולה.

   אורות הגאולה אורות הגאולה
   ₪20.00

    פורים הַעֲלָאַת הַיִּרְאָה לְשָׁרְשָׁהּ תִּקּוּן הַמִּשְׁפָּט גָּלוּת בָּבֶל שׁוּשָׁן הַבִּירָה הַפַּחַד מִגְּזֵרַת הָמָן  דוּרּמְיִטאָ הַכְנָעַת הָמָן הָרָשָׁע המִַּלחְמָָה שֶׁבלַב יְסוֹדוֹת הָאֱמוּנָה כחֹּ המְַּחאָָה תִּקּוּן הַיִּרְאָה הַנְפוּלָה אַחֲרֵי הַכִּשָּׁלוֹן  הַצָּדִּיק לֹא נֶהֱנֶה מֵהָעוֹלָם הַזֶּה הַסַּכָּנָה שֶׁבַּיְרִידָה יְרִידַת הָאָדָם בְּאֹנֶס אלֵיִ אֵלִי לָמָּה עֲזַבְתָּניִ  סוֹד שַׁרְבִיט הַזָּהָב צַעֲקַת הַלֵּב.

    נחל קדומים - מהדורה חדשה נחל קדומים - מהדורה חדשה
    ₪30.00

     "כולהו במחשבה איתבררו..."   למרות שנראה כאילו עיקר הניסיון הוא בעולם המעשה,הכל בעצם מתחיל ממקום אחר לגמרי - מעולם המחשבה.עיקר נקודת הצדיק בעצותיו היא איך לזכות לתיקון הדעת,בירור הטוב מהרע, איך להאיר את החכמה שאנו יודעיםאל תוך הלב ולב יהודי בוער תמיד והקב"ה כל כך רחוםוחנון שאינו עוזב שום יהודי, גם אם אין הוא ראוי לכך..   אמרו חז"ל: "מחשבה טובה הקב"ה מצרפה למעשה".שמונה שיעורי - עצה לדור עיקבתא דמשיחא.

     על פרשת דרכים על פרשת דרכים
     ₪30.00

      בורא עולם הביא אותנו לעולם יפיפהשיש בו כל מה שאנו צריכים כדי להפיק את מקסימום היכולות הטמונים בנו.   במהלך החיים אנו נתקלים באתגרים לא מעטים ולא פעם אנו מתלבטים כיצד עלינו לנהוג, לאן לפנות... לפעמים אנחנו מרגישים אבודים, לפעמים זקוקים להכוונה קלה...   אז מה עושים כשלא יודעים?   הרב עופר ארז לוקח אותנו בשבילי פרשת בראשית, דרכה נגלה הדרך הסלולה, נשאב עצה ותושיה לדרך בה נלך, ומתוכה נמצא מרגוע לנפשנו העיפה.

      הר המור הר המור
      ₪30.00

       "אלך לי אל הר המור ואל גבעת הלבונה" (שיר השירים)   מדוע נקרא מקום בית המקדש בשם הר המוריה? על שם המור הטוב שישנו שם (זהר פרשת בא). המור הנו מיני בשמים המפיצים ריחות מיוחדים בנעימות. כך היא האמונה. מאירה בלב אור מופלא וערב הממלא את אויר העולם בריחות מופלאים ומעוררת את השמחה והנגון מהנועם העליון.

       ממעמקים ממעמקים
       ₪30.00

        כשאנו זוכים ללמוד ולהבין את הדרכים והעצות שהצדיקים מלמדים אותנו, על ידי זה לאט לאטאנו זוכים להגיע לחוף המבטחים של האמונההאמיתית, שהיא האמונה השוכנת בלבנו. ואז זוכההאדם לשקט ושלווה ולהכרה שהכל לטובה ושאיןשום יאוש בעולם כלל והכל יתהפך לישועה וגאולה.

        שירת העשבים שירת העשבים
        ₪30.00

         ספר שירת העשבים בספר זה מסביר הרב עופר את ארבעת השלבים להתבודדות נכונה ובחלק השני מסביר על תפילה העידו על עצמם אנשים ששנים עושים התבודדות ש - "אחרי שקראנו את הספר הזה ההתבודדות שלנו חדשה לגמרי" ענה רבנו זכרונו לברכה ואמר: את קול השירות והתשבחות של העשבים, איך כל עשב ועשב אומר שירה להשם יתברך... כמה יפה ונאה כששומעין השירה שלהם וטוב מאוד ביניהם לעבוד את ה' ביראה. (שיחות הר"ן, קס"ג)

         אור בהירות הדרכים אור בהירות הדרכים
         ₪15.00

          חוברת אור בהירות הדרך אמר רבנו "אחלי {יהי רצון} שאזכה לראות אור בהירות הדרך שאתם נוסעים עליו אלי" חוברת מפורטת בהסברים על מעלת הנסיעה לציון רבנו הקדוש באומן וכן הדרכה מה לעשות בשעה שמגיעים לציון.

          הגדה של פסח - עם פרוש אור בגלות הגדה של פסח - עם פרוש אור בגלות
          ₪30.00

           הגדה של פסח מהודרת עם הרבה תוספות הנצרכות וביאורים פשוטים לאורך "הסדר" בלשון קצרה וברורה השווה לכל נפש. כמו כן נוסף עליו פירוש "אור בגלות" מאת הרב עופר ארז, כשמו כן הוא! כריכה קשה, מודפס על נייר כרומו איכותי.

           אהבת קדומים אהבת קדומים
           ₪30.00

            השני למלכות הולך לחפש את בת המלך האבודה. כל הדרכים וההרפתקאות שעוברים עליו, הינם הספור של כל המעשים והעלילות המתרחשים בעולמנו. סיפור זה הוא סיפור של אהבה וגעגועים של המלך והשני למלכות לאבידה הנעלמת. האהבה הקדושה והטהורה, עליה מושתת העולם, ובמציאת האבדה יחזור העולם לשלמות.     בת המלך האבודה היא חלק רוחני פנימי, שורש הנשמה האבודה של כל אחד מאתנו, חלקים רוחניים עצומים מאוד שאבודים לנו.   השני למלכות הוא כל יהודי שהגיע לעולם, בשליחות לחפש ולבקש את בת המלך האבודה. לכל אדם יש את הבת המלך הפרטית שלו, שורש הנשמה הנעלם מאיתנו, וזאת התכלית, שבשבילה באנו לעולם, למצוא את בת המלך.