ברסלב - כאייל תערוג - רשימת קטגוריות - ספרים

מיין לפי:
הצג מספר פיטים לכל עמוד:
ממעמקים ממעמקים
₪30.00

  כשאנו זוכים ללמוד ולהבין את הדרכים והעצות שהצדיקים מלמדים אותנו, על ידי זה לאט לאטאנו זוכים להגיע לחוף המבטחים של האמונההאמיתית, שהיא האמונה השוכנת בלבנו. ואז זוכההאדם לשקט ושלווה ולהכרה שהכל לטובה ושאיןשום יאוש בעולם כלל והכל יתהפך לישועה וגאולה.

  שירת העשבים שירת העשבים
  ₪30.00

   ספר שירת העשבים בספר זה מסביר הרב עופר את ארבעת השלבים להתבודדות נכונה ובחלק השני מסביר על תפילה העידו על עצמם אנשים ששנים עושים התבודדות ש - "אחרי שקראנו את הספר הזה ההתבודדות שלנו חדשה לגמרי" ענה רבנו זכרונו לברכה ואמר: את קול השירות והתשבחות של העשבים, איך כל עשב ועשב אומר שירה להשם יתברך... כמה יפה ונאה כששומעין השירה שלהם וטוב מאוד ביניהם לעבוד את ה' ביראה. (שיחות הר"ן, קס"ג)

   אור בהירות הדרכים אור בהירות הדרכים
   ₪15.00

    חוברת אור בהירות הדרך אמר רבנו "אחלי {יהי רצון} שאזכה לראות אור בהירות הדרך שאתם נוסעים עליו אלי" חוברת מפורטת בהסברים על מעלת הנסיעה לציון רבנו הקדוש באומן וכן הדרכה מה לעשות בשעה שמגיעים לציון.

    הגדה של פסח - עם פרוש אור בגלות הגדה של פסח - עם פרוש אור בגלות
    ₪30.00

     הגדה של פסח מהודרת עם הרבה תוספות הנצרכות וביאורים פשוטים לאורך "הסדר" בלשון קצרה וברורה השווה לכל נפש. כמו כן נוסף עליו פירוש "אור בגלות" מאת הרב עופר ארז, כשמו כן הוא! כריכה קשה, מודפס על נייר כרומו איכותי.

     אהבת קדומים אהבת קדומים
     ₪30.00

      השני למלכות הולך לחפש את בת המלך האבודה. כל הדרכים וההרפתקאות שעוברים עליו, הינם הספור של כל המעשים והעלילות המתרחשים בעולמנו. סיפור זה הוא סיפור של אהבה וגעגועים של המלך והשני למלכות לאבידה הנעלמת. האהבה הקדושה והטהורה, עליה מושתת העולם, ובמציאת האבדה יחזור העולם לשלמות.     בת המלך האבודה היא חלק רוחני פנימי, שורש הנשמה האבודה של כל אחד מאתנו, חלקים רוחניים עצומים מאוד שאבודים לנו.   השני למלכות הוא כל יהודי שהגיע לעולם, בשליחות לחפש ולבקש את בת המלך האבודה. לכל אדם יש את הבת המלך הפרטית שלו, שורש הנשמה הנעלם מאיתנו, וזאת התכלית, שבשבילה באנו לעולם, למצוא את בת המלך.